Produkcja
Nasze gryzaki produkowane są z twardej, wewnętrznej warstwy skóry surowej bydła domowego.

Pierwszym krokiem jest całkowite usunięcie włosów oraz nadmiaru soli i olejów. Następnym jest płukane w dużych zbiornikach, z dużą ilością wody i bez stosowania jakichkolwiek szkodliwych lub toksycznych środków chemicznych.

W dalszej kolejności skóry są przycinane i przekazywane do linii produkcyjnej, gdzie są umiejętnie i ręcznie projektowane w różne kształty i rozmiary.

Fabryka jest wyposażona w piece przemysłowe, które działają na czystym gazie ziemnym w celu zagwarantowania pełnego i głębokiego procesu suszenia.
W przeciwieństwie do innych firm, nie suszymy skóry na słońcu lub przy użyciu paliwa w postaci oleju napędowego, drewna lub innych metod, które pozostawiają produkt galaretowaty, spleśniały lub wydzielający silną woń, co sygnalizuje, iż dany produkt jest, choć to niewidoczne dla oczu - "zgniły" w środku.

Wreszcie, wszystkie produkty są dobierane i pakowane w zależności od wielkości, przed wysyłką. Utrzymujemy ścisłą kontrolę jakości środków, aby zapewnić, że tylko najlepszej jakości gryzaki są wysyłane do naszych klientów.
Dodawanie smaków
Lennox Int'l jest wykwalifikowanym liderem w procesach dodawania smaków.

Obecnie oferujemy tradycyjną linię Natural i wiele różnych opcji smakowych w liniach Bravo i Rawhide Express. Wśród najbardziej popularnych są: Boczek Wędzony, Pieczona Jagnięcina, Masło Orzechowe, Guma do Żucia, Kurczak, Wołowina, Ser, Wanilia, Amerykański Orzech Wędzony i Pizza.

Nasze smaki wyróżniają się, gdyż proces ich dodawania jest całkowicie wyjątkowy i odmienny od tych używanych przez konkurentów. Aby zapobiec łatwemu barwieniu, nie pokrywamy lub polewamy gryzaków. Nasz opatentowany proces pozwala, aby aromat przeniknął w skórę na stałe. Wówczas smak i zapach są doskonale połączone, tworząc rozkoszny i długotrwały przysmak dla psa.

O Firmie:

Lennox International oferuje szeroki wybór naturalnych i smakowych produktów z skór surowych, jak również inne zdrowe przekąski. Gryzaki są w różnych kształtach i rozmiarach. Jakikolwiek smak lub rozmiar można kupić luzem, zapakowany lub w opakowaniach indywidualnych.
Dostępne są również opakowania w różnych kombinacjach. Można być pewnym, że wszystkie smaki i kształty są wykonane z naturalnych skór surowych, starannie ręcznie wykonane i wysuszone w piecu do perfekcji.

Psy są członkami rodziny, które idą przez życie obok naszego boku. W Lennox, poświęcamy czas, aby życie każdego psa uczynić bardziej przyjemnym dzięki smacznym, wysokiej jakości produktom.

Lennox International Group prowadzi działalność od 1988 roku.
Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Buenos Aires, w Argentynie, która jest głównym dostawcą skór Premium. Od tego czasu, Lennox rozszerzył swój zasięg na Amerykę Północną, Europę i na Bliski Wschód, obsługując klientów bezpośrednio z Argentyny lub z jednego z centrów dystrybucji w Carteret, New Jersey, lub Essex w Wielkiej Brytanii.
Marka Bravo i Rawhide Express tak dobrze się przyjęty, iż Lennox miał okazję wprowadzić nowe, unikalne przekąski dla psów, zapewniając tą samą jakość produktu. Jesteśmy dumni mogąc zaoferować przysmak Beef Bites, linię suszonych nuggetsów
z cielęciny, wykonanych z najwyższej jakości argentyńskiego mięsa zwierząt karmionych trawą. Jeśli Twój pies jest miłośnikiem mięsa, wówczas przysmak Beef Bites jest doskonałą, prostą przekąską, która zadowoli wszystkie rasy. Stworzyliśmy również Beg * A * Bar, innowacyjną linię zdrowych batonów zbożowych, bogatych w witaminy K9 niezbędne dla zdrowia. Dostępny w różnych smakach, Beg * A * Bar to znakomity przysmak na każdą porę dnia. Jakość nad ilość od zawsze była naszym priorytetem, a zatem staramy się, aby każdy z naszych produktów był poddany surowym normom produkcji w zakresie koloru, kształtu, ciężaru, smaku i aromatu.